Про партнера
Типи продукції: Ролети, ворота, автоматика.

Компанія «Тріумф ВТ» є офіційним Партнером Групи компаній «АЛЮТЕХ», а також більше 10 років офіційним дилером і займає першість по продажах товарів на ринку України. Ми пропонуємо нашим клієнтам ворота, ролетні системи, шлагбауми і автоматику при цьому ми так само можемо запропонувати інші супутні послуги.

Прийшовши до нас в шоу-рум ви зможете розглянути зразки товару, який Вас цікавить, а також наші фахівці проконсультують з усіх питань, які у Вас є. Наші монтажники проходять регулярну сертифікацію і є фахівцями з багаторічним досвідом, який дуже важливий при монтажі.

Роблячи покупку у нас Ви отримуєте хорошу консультацію, правильний замір, якісний монтаж і висококласний сервіс.

Додаткові послуги
Регіони та вартість доставки

Самовивіз: Так

Доставка: Так

Регіони доставки:

Вартість доставки:

  • по місту -
  • за 1 км за межами міста -
Вартість виклику замірника
Бесплатно
Доступні способи оплати
  • Готівковий розрахунок
  • Безготівковій розрахунок
  • Мобільний еквайрінг
Шоу-руми
Відгуки

с.Брусилів в Чернігівському р-ні Чернігівської області

Монтаж: Тріумф ВТ

При выборе ворот хотел качественно и, как говорится, навсегда. Остался доволен качеством продукта и сделанным монтажом. Что не мало важно, монтажники после себя оставили чистоту и порядок. Советую всем!

Владислав
Следующий отзыв

смт.Куликівка

Монтаж: Тріумф ВТ

Замовляв ролети на вікна для будинку, залишився задоволеним. Всі мої побажання при замовленні та при монтажі були враховані. Окрема подяка співробітникам фірми за те, що підстроїлись під мій графік і виконали монтаж в вихідний день!

Ігор
Следующий отзыв

смт.Сосниця

Монтаж: Тріумф ВТ

Звертались до Тріумф ВТ за рекомендацією знайомих. Наше замовлення виконали якісно і вчасно. Дуже порадував персонал фірми – приємний менеджер, толковий замірщик та професійні монтажники! Рекомендую!

Катерина Володимирівна
Следующий отзыв

м.Чернігів

Монтаж: Тріумф ВТ

Одна з найкращих фірм з якою мені доводилось працювати. Телефонувала декілька раз оскільки було багато питань, дякую менеджеру за терпіння! Потім був замір і замовлення. Дуже хвилювалась, тому що боялась помилитись. Але після того як був виконаний монтаж всі тривоги пропали. Дякую...

Вікторія
Следующий отзыв

смт.Сосниця

Монтаж: Тріумф ВТ

Раніше вже зверталися до Тріумфу, ставили ролети в офісі, потім вирішили поставити ролети в гараж. Дуже радий, що не помилився з вибором фірми! Все виконали швидко та якісно! Буду радити знайомим.

Олександр
Следующий отзыв

г.Киев

Монтаж: Тріумф ВТ

Много лет сотрудничаем с Фирмой Триумф ВТ по монтажам роллетных систем и секционных ворот на наших объектах. Всегда все делают в оговоренные сроки и качественно. Ответственные и надежные партнеры. Рекомендую всем!

Наталья
Следующий отзыв

г.Чернигов

Монтаж: Тріумф ВТ

Закрывали проемы и по совету менеджера остановились на воротах с панорамными вставками. Качество ворот в сочетании с профессиональным монтажом очень порадовало. Спасибо всем сотрудникам Триумф ВТ, а в особенности менеджеру и монтажникам за их добросовестную и качественную работу!!

Николай Петрович
Следующий отзыв

м.Чернігів

Монтаж: Тріумф ВТ

Наша компанія уклала договір з «Тріумф ВТ», під час виконання якого фірма зарекомендували себе, як надійний партнер, здатний швидко реагувати на потреби клієнта та надавати якісні товари та послуги. Відмінною рисою роботи «Тріумф ВТ» є високий професіоналізм, організованість співробітників...

Олег Анатолійович
Следующий отзыв

м.Чернігів

Монтаж: Тріумф ВТ

Коли вирішили автоматизувати ворота навіть питання не виникало куди звертатись, одразу зателефонували до Тріумф ВТ. Ворота ми замовляли в них. Нам надали консультацію та допомогли підібрати автоматику, протягом декількох днів вона вже була встановлена та підключена. Дякуємо за оперативність...

Максим та Інна

м.Чернігів

Монтаж: Тріумф ВТ

До фірми звернувся за рекомендацією друзів. Мені надали консультацію на професійному рівні, на всі питання які в мене були по технічним характеристикам відповіли. По замовленню зробили знижку, що дуже порадувало. Монтажники встановили та підключили автоматику швидко та якісно. Дуже...

Михайло Іванович
Следующий отзыв

м.Городня

Монтаж: Тріумф ВТ

Заказываем не первый год и не только шлагбаумы. Нравится отношение ребят к работе и заказчикам, также привлекают умеренные цены. Делая заказ получаешь не только хороший товар, но и приятное общение!

ТОВ МСК ЛІДЕР
Следующий отзыв

м.Чернігів

Монтаж: Тріумф ВТ

Дуже вдячні Фірмі Тріумф ВТ за якісно виконану роботу. Починаючи з першого дзвінка нам надали професійну консультацію в результаті якої ми отримали повний супровід нашого замовлення аж до монтажу. Всі співробітники фірми професіонали. Були виконані всі обумовлені терміни поставки...

Тетяна Миколаївна
Следующий отзыв
Розрахувати
Розрахувати
Розрахувати
Розрахувати