Про партнера
Типи продукції: Ролети, ворота, автоматика.

Компанія «Лонга Комфорт» з перших днів своєї діяльності у 2007 році професійно займається встановленням секційних та в'їзних воріт, захисних та решітчатих ролет, шлагбаумів, автоматики та ін.

Сервісний центр «Лонга Комфорт» надає якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування як для промислових/комерційних об'єктів, так і для приватних домоволодінь. Для зручності укладаємо Договори на сервісне регламентне обслуговування. Ми також обслуговуємо продукцію, встановлену давно і не нами!

Для промислових/комерційних об'єктів можемо запропонувати секційні ворота будь-якої конфігурації, автоматику та шлагбауми високої інтенсивності, протипожежні та технічні двері/ворота. Досвід наших штатних монтажних підрозділів дає змогу виконувати роботи високої складності.

Компанія має ліцензію на проведення монтажних робіт.

Для клієнтів приватного сектору ми пропонуємо весь спектр захисних ролет, секційних та в'їзних воріт, сонцезахисних систем як з автоматизацією, так і без неї. Професіоналізм та досвід наших фахівців дозволяють вирішувати будь-які питання щодо закриття проємів. На складі компанії є автоматика для всіх типів воріт, яку при необхідності ми відправляємо по всій території України, як кінцевим замовникам, так і дилерам.

Додаткові послуги
Регіони та вартість доставки

Самовивіз : Так

Доставка : Так

Регіони доставки : Кременчуг, Полтавская область

: Доставка перевізниками по всій території України

Вартість доставки:

  • по місту - бесплатно
  • за 1 км за межами міста - бесплатно
Вартість виклику замірника
Бесплатно
Доступні способи оплати
  • Готівковий розрахунок
  • Безготівковій розрахунок
  • Банківською картою
  • Мобільний еквайрінг
  • Інші сервіси
Шоу-руми
Розрахувати
Розрахувати
Розрахувати
Розрахувати