Привід для промислових воріт TARGO TR-5024-400KIT
Артикул: TR-5024-400KIT
В наборі: привід + блок керування + пульти AT-4N (2шт) + ланцюг (10 м) + монтажний комплект
Виберіть рішення
  • комплект комутаційний M-Box/OSE
  • фотоелементи LM-L
  • фотоелементи LM-L
  • сигнальна лампа SL-U
Безпека й надійність
Потужний електродвигун
І сталевий редуктор забезпечують підйом воріт площею до 18 м² і масою до 260 кг.
Дублювальний механізм кінцевих положень
Гарантія точного налаштування й зупинки воріт у заданих точках.
Клас захисту приводу IP65
Новий функціональний блок керування
Повна адаптація воріт під режим роботи об'єкта.
Додаткові аксесуари
50 Нм
Номінальний обертаючий момент
24 об/хв
Номінальна частота обертання
18 м2
Максимальна площа автоматизованих воріт
260 кг
Максимальна вага автоматизованих воріт
Технічні характеристики
Електроживлення 400 В ± 10%; 50 Гц
Максимальна площа автоматизованих воріт 18 м²
Споживана потужність при номінальному крутному моменті 610 Вт
Інтенсивність використання (ED) 60% (S3)
Максимальний час безперервної роботи 30 хв
Клас захисту I
Габаритні розміри приводу 431×270×133 мм
Маса приводу (з ланцюгом і кабелями в комплекті) 14 кг
Маса БРУТТО 20,7 кг
З цим товаром купують
  • Малі габарити
  • Релейний вихід з нормально-зачиненим і нормально-відчиненим контактами (NC/NO)
  • Візуалізація роботи за допомогою світлодіоду
  • Стильний (сучасний дизайн)
Фотоелементи LM-LB
Фотоелементи LM-LB
  • Комплект поставки: передавач, приймач, iнструкцiя, дюбель з шурупом (8 шт.).
Сигнальна лампа SL-U
  • Режим роботи з миготінням або без миготіння
  • Вбудована антена
  • Монтаж на горизонтальну або вертикальну поверхню
Пульт ДК AT-4N
Пульт ДК AT-4N
  • Кількість каналів — 4
  • Код — динамічний
  • Ступінь захисту корпусу — IP54
Універсальний радіоприймач AR-1-500N
  • Кількість каналів керування — 1
  • Робоча напруга живлення — 12В ÷ 24 В DC/ АС