• Як вибрати автоматику?
  Зверніть увагу на відповідність характеристик приводу розміру і вазі стулки воріт. Також необхідно враховувати ширину та матеріал стовпів, напрямок відкривання, вітрові навантаження у вашому регіоні та багато іншого. Тому ми рекомендуємо перед покупкою проконсультуватися зі спеціалістами.
 • Що входить до стандартного набору комплектувальних SGN?

  До стандартного набору комплектувальних SGN входять:

  1. Напрямна шина
  2. Роликові опори (2 шт.)
  3. Заглушка напрямної шини
  4. Опорний ролик
  5. Верхній уловлювач
  6. Нижній уловлювач
  7. Верхній кронштейн
  8. Підтримувальний ролик
  9. Підпора
 • Як захистити тамбур від протягів і дощу на стиках обшивки?

  Під час замовлення перевантажувального тамбура ALUTECH DH з обшивкою профільованим листом або сендвіч-панеллю до стандартного комплекту постачання входять нащілинники примикання до стіни, відливи з боків майданчика, куточки обрамлення стиків даху і стін. Ці елементи надійно захищають від протягів і опадів.

 • Який гарантійний термін герметизатора ALUTECH DSF?

  Гарантійний термін герметизатора прорізу з складаною рамою ALUTECH DSF становить 2 роки з моменту передачі виробу замовнику або з дати виготовлення, якщо дата передачі невідома.

  Загальний термін експлуатації продукту необмежений і залежить від умов використання.

  Постійний контроль якості на усіх етапах виготовлення - від закупівлі сировини і матеріалів до вихідного моніторингу готових виробів - дозволяє випускати продукцію стабільно високої якості.

 • Наскільки глибоко апарель зрівняльної платформи ALUTECH TL повинна розміщуватися в кузові транспортного засобу?

  Для безпечного руху по зрівняльній платформі апарель повинна заходити в кузов транспортного засобу на 80-100 мм і спиратися на нього по всій своїй ширині.

  Для зручності позиціонування з боків висувної апарелі є спеціальні пази, що означають мінімальний необхідний захід в кузов.

  Щоб уникнути зісковзування апарелі з кузова через відкочування транспортного засобу, рекомендується використовувати спеціальні упори.


 • Чи дозволено проводити навантажувально-розвантажувальні роботи при вимкненому живленні зрівняльної платформи?

  Проведення навантажувально-розвантажувальних робіт при вимкненому живленні категорично заборонене. Вимикання живлення призводить до блокування гідравлічної системи, внаслідок чого платформа не підлаштовується під перепади висоти кузова транспортного засобу під час проїзду навантажувача. Вагові навантаження при вимкненому живленні можуть стати причиною пошкодження обладнання.

  У разі раптового припинення постачання електроенергії, а також після вимикання живлення платформи необхідно розблоковувати гідравлічну систему вручну. Для цього треба встановити перемикач на блоці керування в положення "I" і натиснути кнопку піднімання платформи.

  Проведення навантажувально-розвантажувальних робіт на зрівняльній платформі в складеному стані заборонено, оскільки це може призвести до виходу обладнання з ладу.

 • Від чого залежить вартість рольвіконниць?

  Вартість рольвіконниць залежить від розміру рольвіконниць і виду монтажу, типу профілю, типу захисного короба і напрямних шин, колірного рішення і типу керування.

 • Чим ролетні решітки відрізняються від звичайних ролет?

  Схожість цих конструкцій полягає в їх призначенні - це захист прорізів. Решіткові ролетні системи, на відміну від звичайних ролет, володіють підвищеною зломостійкістю, підтвердженою стандартами Європейського союзу в галузі безпеки і якості. Основна функція ролет полягає в зачиненні прорізу від світла, дощу, снігу з базовим захистом від злому.

 • Чим відрізняються ролетні ворота від рольвіконниць?

  Ролетні ворота застосовуються для захисту великих прорізів і можуть встановлюватися на різних об'єктах. Наприклад, в гаражі, в торговому центрі, в цеху або на складі як вхідна група або внутрішня перегородка. Головна відмінність в тому, що ролетні ворота зроблені з ширших і міцніших профілів (товщина - 19 мм, висота - 77 мм), завдяки яким розширюється застосовність ролетних воріт до 7 м. На відміну від профілів для віконних ролет профілі роликового вальцювання виготовляються з товщої алюмінієвої стрічки.

 • У якому напрямі можуть відчинятися розпашні ворота і хвіртки серії Prestige?

  Розпашні ворота і хвіртки серії Prestige можуть відчинятися в двох напрямах: всередину (вбудований і накладний монтаж) і назовні (вбудований монтаж).

 • Як розрахувати необхідний простір для повного приховання стулки відкатних воріт за стовп прорізу у відкритому стані?

  Lш = A + a + b + (A/3 - 300) + c

  Lш - довжина шини.

  A - ширина прорізу.

  a, b, c - технологічні відступи.

 • Чим відрізняються комплекти приводів?
  Комплекти відрізняються за типом роботи: лінійні, телескопічні або важільні. Також комплекти автоматики відрізняються потужністю та циклічністю приводів та функціональністю блоків керування.
 • Яка товщина профілю шини SGN?

  Товщина сталі для шини SGN.01 - 3,5 мм, для шини SGN.02 - 5 мм.

 • У яких випадках рекомендується установка тамбура не під прямим кутом до будівлі?

  Під час проектування перевантажувальної рампи слід враховувати, що довжина майданчика, необхідна для маневру і паркування вантажівки, має бути вдвічі більше довжини вантажівки із запасом в два метри. Більшість автопоїздів з причепом мають обмеження по довжині 18 м. Таким чином, для вантажівки завдовжки 18 м необхідно передбачити вільний простір перед рампою завдовжки 38 м.

  У разі, коли цей простір обмежений, організувати робочий процес дозволяє монтаж перевантажувального тамбура під кутом.


 • Як правильно підібрати герметизатор прорізу?

  Під час підбирання герметизатора прорізу тенту з складаною рамою ALUTECH DSF належить:

  • Переконатися, що проріз для воріт менше замовленого розміру герметизатора. Максимальні розміри прорізу мають бути менше замовлених розмірів герметизатора по ширині щонайменше на 90 мм, по висоті - щонайменше на 45 мм.
  • Враховувати наявність козирка або навісного даху в місці монтажу. У разі неправильного паркування вантажівки передня частина рами герметизатора складається і трохи піднімається. Відстань від даху герметизатора до навісу повинна становити не менше 150 мм (для герметизатора з глибиною 600 мм).
  • Зіставити габарити транспортного засобу з розмірами прорізу. Візьміть до уваги, що оптимальне нахльостування тентів на кузов автомобіля повинно складати 150-200 мм.

  Детальнішу інформацію щодо підбирання герметизатора прорізу і перевантажувального обладнання ALUTECH ви можете знайти в каталозі технічних рішень.

Залишились питання?

Ми проконсультуємо вас з будь-якого питання про продукцію «АЛЮТЕХ»

Нам довіряють
Ви з Чернівці?
Розрахувати
Розрахувати
Розрахувати
Розрахувати