Ласкаво просимо на alutech.ua – офіційний роздрібний сайт Групи компаній «АЛЮТЕХ» у Чернівцях. Тут ви можете замовити оригінальну продукцію «АЛЮТЕХ» через мережу наших офіційних представників. Усі вони пройшли навчання з продукції й здійснюють прямі поставки воріт, ролет, автоматики й тощо.


Наші офіційні представники пропонують:

  • Максимально різноманітний асортименти товарів торгової марки «АЛЮТЕХ».
  • Доставку в будь-яку точку Чернівці й області.
  • Офіційну гарантію на всю продукцію.
  • Супутні послуги: замір, монтаж, сервісне обслуговування.
  • Зручні способи оплати.

Для замовлення досить зателефонувати на зазначені телефони або заповнити онлайн-форму на сайті. Ви також можете відвідати шоу-руми зі зразками продукції (адреси в Чернівцях).


Про Групу компаній «АЛЮТЕХ»


ГК «АЛЮТЕХ» — великий виробничо-збутовий холдинг із 26-річною історією. Один з лідерів ринку ролетних систем і секційних воріт у Західній і Східній Європі, провідний виробник алюмінієвих профільних систем на території СНД.


Найбільші заводи холдингу розташовані в Мінську:

Значні виробничі потужності дозволяють випускати профілі, комплектувальні й системи керування для ролет.

Алютех Інкорпорейтед

Основний напрямок діяльності — виробництво секційних воріт. Підприємство здатне випускати понад 670 виробів щодобово. Тут також виготовляються сендвіч-панелі, комплектувальні й продукцію з алюмінієвих сплавів методом лиття під тиском.

Алютех Ворітні Системи

Інноваційне виробництво з виготовлення, порошкового фарбування й анодирування алюмінієвих профілів, що стало найбільшим у СНД.

АлюмінТехно

Найстаршим напрямком діяльності ГК «АЛЮТЕХ» є випуск ролет. Вони виготовляються з енергоефективних пінозаповнених або надміцних екструдованих профілів. Для захисту будинку від комах, тополиного пуху й пилу передбачений ролети з вбудованою антимоскітною сіткою.

Крім того, в асортиментах холдингу представлені ролетні ворота, які встановлюються в гаражах і паркінгах, а також ролетні решітки для бутиків і торговельних центрів. Для об'єктів з підвищеними вимогами до безпеки «АЛЮТЕХ» пропонує ролети з класом зломостійкості P5.

Підвищеним попитом користуються секційні ворота. Серед моделей для установки в приватних гаражах можна знайти бюджетні й преміальні серії. Промислові ворота також представлені в різних цінових категоріях. Вони підходять для установки на СТО, сільськогосподарських підприємствах і тощо. Для автосалонів і об'єктів у стилі hi-tech відмінно підійдуть панорамні ворота.

ГК «АЛЮТЕХ» пропонує різні вироби в'їзної групи. Серед них відкатні й двійчасті ворота, хвіртки й секції огородження. Власне виробництво гарантує високу якість цих виробів. Поєднання продукції з екстер'єром будь-якого об'єкта забезпечується за рахунок широкого вибору варіантів заповнення. Серед них — сендвіч-панелі, алюмінієві профілі, ролетні профілі й комбінації цих матеріалів.

Для забезпечення комфортного й безпечного керування захисними системами «АЛЮТЕХ» пропонує власну лінійку концептуальної автоматики для ролет, секційних і в'їзних воріт, а також автоматичні шлагбауми з високою інтенсивністю роботи для регулювання проїзду на приватну територію.

Для підвищення ефективності роботи складських і логістичних центрів налагоджений випуск сучасного перевантажувального обладнання.

Для реалізації інтер’єрних і архітектурних проектів холдинг пропонує алюмінієві профільні системи.

Чому варто вибрати продукцію «АЛЮТЕХ»

  • Постійний контроль якості забезпечує відповідність продукції вимогам Міжнародного стандарту ISO 9001. Додатковим підтвердженням надійності й довговічності виробів «АЛЮТЕХ» є сертифікати й протоколи випробувань провідних акредитованих організацій СНД, Європи, Америки.
  • «АЛЮТЕХ» пропонує весь комплекс рішень для захисту будинку, офісу або промислового об'єкта. В асортиментах ви знайдете ворота, ролети, автоматику, а також додаткові аксесуари (бічні двері, хвіртки, секції огородження) і зможете підібрати вироби відповідно до особистих переваг і наявного бюджету. Ексклюзивні технологічні розробки компанії не мають аналогів на ринку.
  • Широка збутова мережа й понад 1000 партнерів у різних точках світу дозволяють суттєво скоротити строки поставок. Крім того, компанія готова забезпечити якісне гарантійне й постгарантійне обслуговування.
  • Групі компаній довіряють мільйони споживачів. Вироби бренда можна зустріти на об'єктах у більш ніж 65 країнах СНД, Європи, Азії, Африки, Америки та в Австралії.

За професійною консультацією телефонуйте за номером: +38 (067) 448-14-29

Нам довіряють

Алютех-К

58000, г. Чернівці, вул. Миру, 19 оф. 2

Ви з Чернівці?
Розрахувати
Розрахувати
Розрахувати
Розрахувати