Перед монтажем необхідно переконатися, що для приводної системи досить місця. Простір навколо приводу забезпечує легке й безпечне ручне розблокування. Переконайтеся, що немає ризику підтоплення встановленого приводу. Ґрунт повинен бути досить міцний і стабільний для заливання фундаменту. У місці викопування ями для фундаменту не повинно бути труб і кабелів.

Привід повинен бути захищений від випадкового удару транспортом, що проїжджає. А якщо ні, то необхідно передбачити відповідний засіб захисту. Також привід і його компоненти повинні бути віддалені від джерела тепла й відкритого вогню на достатню відстань. Порушення цієї вимоги може призвести до ушкодження виробу, збоїв у його роботі, а також до пожежі або інших небезпечних ситуацій.

Місце встановлення повинне відповідати зазначеному на маркуванні приводу температурному робочому діапазону.

Привід не можна використовувати для воріт із вбудованою хвірткою, якщо не забезпечено блокування роботи приводу у разі відчиненої хвіртки.

Матеріали фундаменту (цемент, арматури й тощо) підбирайте з дотриманням будівельних норм і технологічних вимог. Міцний і стійкий фундамент забезпечить безперебійне функціонування приводної системи.

Необхідно підготувати яму. Розташування ями щодо прорізу потрібно вибирати залежно від конструкції воріт (привід для відкатних воріт розташовується так, щоб шестірня перебувала посередині між роликовими опорами). Яма повинна бути такої глибини, за якої не відбувається промерзання ґрунту.
Калькулятор продукції
Ви можете самостійно розрахувати приблизний бюджет на купівлю за допомогою нашого калькулятора.
 
Розрахувати вартість
Калькулятор продукції
Потрібна консультація?
Наші консультанти допоможуть з вибором і назвуть точну вартість. Телефонуйте:
Потрібна консультація?
Ви з Києва?
Допомога online
Допомога online
Розрахувати
Розрахувати