Монтаж автоматики для розпашних воріт вимагає попередньої підготовки й заміру.

Необхідно знати загальні правила:

  1. Для автоматизації воріт треба дотримуватися зворотної залежності між вагою воріт і шириною стулки. Чим ширше стулка, тим менше вона повинна важити, і навпаки, якщо стулка важка, то вона повинна бути вузькою.

  2. Поверхні місць встановлення приводу повинні бути міцними й можуть використовуватися як надійна та жорстка опора. А якщо ні, то необхідно вжити заходів з посилення місць встановлення, підготувати стовпи або стіни для забезпечення монтажних розмірів приводу (наприклад, виконати ніші в бетоні, цегляній кладці й тощо). Підсилити місця монтажу приводу можна за допомогою металевих пластин, куточків і тощо.

  3. Для монтажу приводної системи повинно бути досить місця, необхідно переконатися, що простір навколо приводу забезпечує легке й безпечне ручне розблокування. Привід не призначений для встановлення на висоті понад 2,5 м.

  4. Привід повинен бути захищений від випадкового удару транспортом, що проїжджає. А якщо ні, то необхідно передбачити відповідний засіб захисту. Також привід і його компоненти повинні бути віддалені від джерела тепла й відкритого вогню на достатню відстань. Порушення цієї вимоги може призвести до ушкодження виробу, збоїв у роботі, а також до пожежі або інших небезпечних ситуацій.

  5. Оптимальною висотою монтажу приводу є розміщення посередині висоти стулки. Не встановлюйте привід у самої землі (мінімальна відстань до землі 300 мм). Привід повинен розміщатися горизонтально.

  6. У разі стулки воріт шириною понад 2,5 м рекомендується встановлювати електричний замок. Електричний замок установлюється на стулку воріт, яка відчиняється першою.

  7. Необхідно визначити місце, де буде встановлений кожний елемент системи автоматизації, і відповідно до цього провести електрику до воріт. Приводи й блок керування повинні бути змонтовані на внутрішній стороні воріт.
Калькулятор продукції
Ви можете самостійно розрахувати приблизний бюджет на купівлю за допомогою нашого калькулятора.
 
Розрахувати вартість
Калькулятор продукції
Потрібна консультація?
Наші консультанти допоможуть з вибором і назвуть точну вартість. Телефонуйте:
Потрібна консультація?
Ви з Києва?
Допомога online
Допомога online
Розрахувати
Розрахувати