15 липня 2020

Група компаній «АЛЮТЕХ» повідомляє про запуск програми «Гарантія+», у рамках якої можна купити 1 рік додаткової гарантії на ворітні та ролетні системи. Обираючи цю програму, ви отримуєте можливість:

1 год гарантии
  • Виключити зайві витрати на усунення несправностей, які можуть виникнути по закінченню основного гарантійного терміну. До речі, іноді вартість ремонту може становити 15-20% від ціни виробу.
  • Продовжити термін служби продукції «АЛЮТЕХ» завдяки професійному обслуговуванню в розширений гарантійний період.
  • Забезпечити безпеку експлуатації ролет і воріт для вас і членів вашої родини.

Додаткова гарантія діє впродовж 1 року з моменту закінчення гарантійного терміну виробника. У цей період ви можете розраховувати на безкоштовне усунення виявлених прихованих дефектів виробничого характеру за умови дотримання правил і вимог «Посібника з експлуатації».

Обслуговування виробів, їх ремонт, заміна деталей, які вийшли з ладу під час дії додаткової гарантії, здійснюються офіційними представниками «АЛЮТЕХ».

Гарантия+

Скільки коштує участь у програмі «Гарантія+»?

Вартість додаткового року гарантії становить:

  • для секційних, в'їзних воріт, хвірток і парканових секцій — 5% від ціни виробу,
  • для ролетних систем — 7% від ціни виробу.

Як оформити додаткову гарантію?

Розширену гарантію можна купити тільки в Офіційних представників «АЛЮТЕХ», перелік яких представлений на сайті alutech.ua/ua/ у розділі «Контакти».

Нагадаємо, Офіційні представники — компанії, які багато років успішно займаються встановленням та обслуговуванням виробів «АЛЮТЕХ». Звертаючись до них, ви можете бути впевнені не тільки у високій якості продукції, що купується, але й у її грамотному сервісному обслуговуванні.

Докладна інформація про програму «Гарантія+» розміщена за посиланням.

Нам довіряють
Ви з Києва?
Розрахувати
Розрахувати
Розрахувати
Розрахувати