09 Березня 2019
  • Новини
  • Ролетні системи

Скажений ритм життя навчив людей приділяти увагу комфорту й практичності майже в усьому. Вибираючи ролети, більшість робить ставку саме на користь зручності їх експлуатації. Тому метою Групи компаній «АЛЮТЕХ» стала розробка інноваційних рішень, які забезпечують простоту використання ролетних систем будь-яких розмірів і економію вашого найкоштовнішого ресурсу — часу. Інженерами ГК «АЛЮТЕХ» були враховані всі побажання клієнтів, що призвело до появи електропроводів АМ 3-РР/160-07 і АМ 4-РР/300-09: вони призначені для ролетних і решіткових конструкцій з великою масою полотна й оснащені системою аварійного відчиняння.

Із цими моторами можна автоматизувати ролетні решітки для захисту вітражів і вітрин. Головна перевага конструкцій, яка стала причиною їх високої популярності серед наших клієнтів — можливість демонструвати продукцію в будь-який час доби, таким чином привертаючи максимум клієнтів. У конструкції решіток використовується спеціально розроблений посилювальний профіль, який забезпечує міцність і зломостійкість.

Крім того, нові мотори оптимально підходять для оснащення ролетних гаражних воріт, захисних систем на складах і виробничих об'єктах, у торгових центрах, інтенсивність експлуатації яких низька або середня. Компактність і можливість роботи у вертикальній площині дозволяє використовувати ролетні ворота там, де установлення двійчастих воріт буде недоцільна. Ролетні ворота відрізняються легкістю монтажу, зручністю експлуатації й високою стабільністю до вітрових навантажень. Крім того, ролетні ворота «АЛЮТЕХ» представлені в багатому виборі відтінків, що дозволяє зберігати єдине кольорове оформлення фасадної частини будинків і встановлених на них захисних конструкцій.

Моделі нових електроприводів від ГК «АЛЮТЕХ» для масивних полотен: ще більше комфорту й надійності

Ролетні й решіткові системи ALUTECH з новими електроприводами керуються як за допомогою провідних вимикачів, так і зовнішнім блоком радіокерування. Також механізм оснащується системою аварійного відчиняння (НХК): з її допомогою можна вручну підняти або видалити полотно у разі вимкнення електроенергії. Але важливо пам'ятати, що НХК не призначена для регулярної експлуатації, оскільки її робочий ресурс обмежений.

Захисні конструкції «АЛЮТЕХ» можуть бути оснащені додатковими системами безпеки: «чутливим краєм» і фотоелементами. У першому разі автоматика реагує на зіткнення нижньої частини полотна з перешкодою, що призводить до «завмирання» механізму та або його повній зупинці, або руху в протилежну сторону. Установлення фотоелементів дозволяє визначити перешкоду під час руху полотна до контакту з нею, що додатково забезпечує безпеку експлуатації.

Використання нових внутрішньовальних електроприводів — це гарантія легкості й комфорту використання рольвіконниць, високої потужності й простоти монтажу. ALUTECH постійно вдосконалює свою продукцію, а значить можна чекати, що функціональна автоматика для ролетних систем буде представлена в ще більш багатому асортименті.

Нам довіряють
Ви з Києва?
Допомога online
Допомога online
Розрахувати
Розрахувати