25 Квітня 2019
  • Новини
  • Новини компанії

Група компаній «АЛЮТЕХ» повідомляє про старт продажів ролет, гаражних і в'їзних воріт серії Prestige для справжніх цінителів продукції преміальної якості й стилю.

На старт, увага… Prestige! «АЛЮТЕХ» запустив продаж ролет і воріт преміальної серії

Уже сьогодні до замовлення доступні:

  • Ролети Prestige із широким набором унікальних рішень для створення в будинку комфортної атмосфери, підвищення його безпеки, а також додання житлу необхідної функціональності.
  • Секційні гаражні ворота Prestige унікального конструктиву, які мають підвищену міцність, корозійну стійкість й вражаючі характеристики енергоефективності.
  • В'їзні ворота Prestige для комфортного в'їзду на територію й додаткової безпеки заміської ділянки. Міцна збірна алюмінієва конструкція воріт забезпечує їхню надійну й довговічну роботу за будь-якої погоди й будь-якої пори року.

Придбати ролети й ворота преміальної серії можна в партнерів ГК «АЛЮТЕХ» у Києві. Інформація про дилерів розміщена в розділі «Контакти». Крім того, за допомогою сайту можна замовити зворотний дзвінок, поставити всі питання про продукт, що цікавлять, безпосередньо фахівцю, а також викликати замірювача, який допоможе визначитися з механізмом і матеріалами конструкцій за телефоном +38 (067) 448-14-29.

Упевнені, нова лінійка захисних конструкцій Prestige справить враження навіть на найвибагливіших і найпедантичніших хазяїв, які звикли вибирати для свого будинку тільки найкраще.

Захисні системи Prestige — сильна сторона вашого будинку!

Нам довіряють
Ви з Києва?
Допомога online
Допомога online
Розрахувати
Розрахувати