29 Квітня 2020
  • Новини
  • В'їзні ворота

В'їзні ворота, виготовлені з використанням комплектуючих SGN, підходять для установки на об'єктах з високою інтенсивністю руху. Міцні та надійні комплектуючі зі сталі з цинковим покриттям стійкі до корозії, а значить, ворота будуть вірою і правдою служити багато років.

У квітні 2020 року на Комунальному некомерційному підприємстві «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» були встановлені в'їзні відкатні ворота «АЛЮТЕХ» шириною 9 метрів, виготовлені з використанням комплектуючих серії SGN.

В даний час цей медичний заклад є центром боротьби з новою хворобою в Броварському районі Київської області. Щоб запобігти поширенню захворювання, на території лікарні організовано містечко, де проводиться дезінфекція всіх нових пацієнтів, лікарів, відвідувачів, автомобілів швидкої допомоги і т.д. Цей процес вимагає оперативних і грамотних дій.

В якості подяки лікарям за самовіддану працю в непростих умовах компанія «Алютех-К» спільно з партнерами виготовила і встановила на об'єкті в'їзні ворота, що дозволили впорядкувати потоки автомобілів і попередити скупчення людей на території лікарні.

Броварський міський голова Ігор Сапожко подякував компанії «Алютех-К» та її партнерам за допомогу.

Сподіваємося, що наш невеликий внесок в загальну справу допоможе швидше впоратися з важкою ситуацією!

Нам довіряють
Ви з Києва?
Допомога online
Допомога online
Розрахувати
Розрахувати