Сучасне обладнання, яке застосовується на заводах ГК «АЛЮТЕХ», — цех анодирування, автоматичні лінії порошкового фарбування екструдованих профілів, комплекс з рідинного фарбування алюмінієвої й сталевої стрічки, — дозволяє наносити на вироби високоякісне покриття, стійке до механічного й теплового впливу, ультрафіолетового випромінювання, корозії й інших негативних факторів.

Так, анодирування вважається найбільш надійним способом захисту алюмінієвих конструкцій від корозії і є електролітичним процесом, під час якого алюміній покривають тонким шаром оксиду. Крім захисних властивостей, алюмінієві профілі, що пройшли анодирування, здобувають відмінні декоративні властивості: їх можна фарбувати практично в будь-які кольори.

Полімерне покриття екструдованих профілів, яке наноситься методом порошкового фарбування, забезпечує високу стійкість виробів до теплового впливу, УФ-випромінювання, а також корозії.

На профілі, які використовуються для виготовлення ролет, наноситься двошарове лакофарбове покриття з інтегрованими частками поліаміду ПУР-ПА. Поліамідні частки відрізняються твердістю й стійкістю до стирання й подряпин, що гарантує привабливий зовнішній вигляд ролет довгі роки.

Сендвіч-панелі, які служать основою для секційних воріт, у свою чергу мають 3 захисні шари: цинковий, поліуретановий ґрунтувальний, а також декоративне покриття ПУР-ПА, що також гарантує довговічну красу й стійкість готових конструкцій до випробувань погодою й механічними впливами. Гарантія від наскрізної корозії на полотно секційних воріт «АЛЮТЕХ» — 10 років.
Калькулятор продукції
Ви можете самостійно розрахувати приблизний бюджет на купівлю за допомогою нашого калькулятора.
 
Розрахувати вартість
Калькулятор продукції
Потрібна консультація?
Наші консультанти допоможуть з вибором і назвуть точну вартість. Телефонуйте:
Потрібна консультація?
Ви з Києва?
Допомога online
Допомога online
Розрахувати
Розрахувати