Калькулятор вартості відкатних воріт допоможе Вам підібрати розмір, тип і колір заповнення й розрахувати вартість воріт.

На остаточну вартість виробу впливають розміри, матеріал і колір заповнення, встановлені додаткові опції і ціни на матеріали, які діють у Вашому регіоні на момент замовлення. Під час використання калькулятора слід пам'ятати, що вартість доставки й встановлення воріт на об'єкті не враховуються, і остаточний розрахунок вартості виконується тільки після виїзду замірювача.

У разі вибору автоматичного керування в калькуляторі враховується тільки вартість електропривода. Вартість додаткових елементів безпеки (сигнальні лампи, фотоелементи) необхідно враховувати додатково. Автоматика для відкатних воріт

До комплекту автоматики для відкатних воріт входить електропривод, 2 пульта дистанційного керування, ключі розблокування, спеціальна монтажна основа й монтажний комплект із інструкцією.

Важливо!

Для точного підбирання комплектації воріт і автоматики рекомендуємо викликати фахівця ALUTECH, який точно визначить параметри воріт і підбере необхідний комплект автоматики.

Ваш регіон
Київ