Калькулятор вартості відкатних воріт допоможе Вам підібрати розмір, тип і колір заповнення й розрахувати вартість воріт.

На остаточну вартість виробу впливають розміри, матеріал і колір заповнення, встановлені додаткові опції і ціни на матеріали, які діють у Вашому регіоні на момент замовлення. Під час використання калькулятора слід пам'ятати, що вартість доставки й встановлення воріт на об'єкті не враховуються, і остаточний розрахунок вартості виконується тільки після виїзду замірювача.

У разі вибору автоматичного керування в калькуляторі враховується тільки вартість електропривода. Вартість додаткових елементів безпеки (сигнальні лампи, фотоелементи) необхідно враховувати додатково. Автоматика для відкатних воріт

До комплекту автоматики для відкатних воріт входить електропривод, 2 пульта дистанційного керування, ключі розблокування, спеціальна монтажна основа й монтажний комплект із інструкцією.

Важливо!

Для точного підбирання комплектації воріт і автоматики рекомендуємо викликати фахівця ALUTECH, який точно визначить параметри воріт і підбере необхідний комплект автоматики.

Потрібна консультація?
Наші консультанти допоможуть з вибором і назвуть точну вартість. Телефонуйте:
Потрібна консультація?
Викликати замірника
Ми зробимо всі необхідні заміри й допоможемо визначитися з механізмом і матеріалами

Дякуємо за вашу заявку

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Викликати замірника
Ви з Києва?
Допомога online
Допомога online
Розрахувати
Розрахувати