Компанія «ТермоПлюс» - є офіційним представником «АЛЮТЕХ» на Західній Україні, яка має авторізований єдиний сервісний центр на Західній Україні.

Наша компанія заснована в 2009 року і вже більше 10 років ми працюємо з клієнтами у напрямку воріт, ролет, автоматики, шлагбаумів і всіх супутніх товарів. Ми надаємо професійні послуги висококласних інженерів з багаторічним досвідом роботи в сфері воротних систем.

Кваліфіковані фахівці допоможуть правильно підібрати обладнання за індивідуальними вимогами, встановлять його безпосередньо на об'єкті і нададуть усі необхідні консультації по експлуатації. Також компанія «ТермоПлюс» надає весь спектор послуг сервісу з технічного обслуговування і ремонту воротних та ролетних систем.

Компанія «ТермоПлюс» має мережу своїх шоу-румів. У торгових салонах «ТермоПлюс» можна ознайомитися з діючими зразками воротних систем, ролет, різними видами автоматики, а також додатковими функціональними можливостями. Представники компанії допоможуть підібрати оптимальну систему з урахуванням забарвлення і загальної стилістики конкретного об'єкта, а так само необхідного функціоналу.

Наявність сервісного центру, власного виробництва, складського комплексу, відділу логістики та достатнього великого автопарку гарантує виконання будь-якого замовлення в найкоротші терміни.

Наші інженери і штатні монтажні бригади постійно проходять навчання, підвищення кваліфікації та професійну атестацію, що підтверджується офіційними сертифікатами «АЛЮТЕХ», і це гарантує якість виконаних робіт, підбору, встановлення та сервісного обслуговування всієї продукції «АЛЮТЕХ».

  • Всі співробітники проходять регулярне навчання та  стажування безпосередньо в навчальних центрах виробників, завдяки чому кожен представник «ТермоПлюс» володіє повноцінним спектром технічних знань в області воротних систем.
  • До безпосереднього монтажу воріт, ролет або шлагбаумів допускаються лише співробітники з досвідом не менше 3-х років, які пройшли обов'язкову підготовку в навчальних центрах представлених в каталозі виробників.

Кожен клієнт має особливу цінність для нас, тому компанія «ТермоПлюс» пропонує високий рівень сервісу для своїх клієнтів: виїзд фахівця на об'єкт з професійною консультацією і виміром в будь-який зручний час, робота шоу-румів в будні і вихідні, доставка замовлення на об'єкт власним автотранспортом , установка і монтаж згідно з усіма технічними нормами і особливостям об'єкта, дотримання чистоти та прибирання після монтажу, а так само сервісне супровід на весь термін експлуатації.

Всі роботи і постачання устаткування здійснюються виключно в документальному порядку, згідно з нормами законодавства, на основі укладеного договору та офіційного рахунку на оплату. Це гарантує повноцінне дотримання умов поставки і гарантійних зобов'язань нашої компанії перед замовником.

  • Всі співробітники мають високу кваліфікацію і допускаються до безпосередньої роботу тільки при наявності практичного досвіду не менше 3-х років.
  • Монтажні бригади мають у своєму розпорядженні усім необхідним обладнанням для проведення робіт. В роботі використовується виключно сучасні інструменти і вимірювальні прилади з мінімальним рівнем похибки.
  • Роботи з монтажу, налаштування і запуску здійснюються виключно відповідно до регламентних вимог виробника.
  • Все обладнання супроводжується підтверджують якість та відповідність нормам безпеки сертифікатами, а на послуги монтажу надається розширена гарантія терміном на 24 місяці.

Ми здійснюємо доставку і установку (монтаж) по всій території Західної України: Чернівецькій, Івано-Франківській, Закрпатской, Тернопільській та Хмельницькій області.

У нашій компанії завжди діє бонусна програма для корпоративних партнерів і дилерів. А так же розработани системи мотивації та розвитку для партнерства.

Висока кваліфікація персоналу і багаторічний досвід роботи компанії дозволив нам напрацювати значний портфель понад 5000 реалізованих проектів, виконаних робіт і зданих в експлуатацію об'єктів, таких як: Чернівецька міськрада (встановлена ​​автоматика і гаражні ворота), Міська лікарня №1 міста Чернівці (встановлений шлагбаум і автоматика до розпашних воріт), Військова Частина прикордонній служби (встановлений шлагбаум, автоматика до отьездним воріт, ролети), Житловий Комплекс «Зоряний» (шлагбаум, ворота, автоматика), Житловий Комплекс «Куб» (шлагбаум і ворота), РК «Перспектива» (шлагбауми), жк «Сузір'я» (ворота), ТЦ «Проспект» (встановлений шлагбаум на парковці і ролетні системи), а так само найбільший АвтоЦентр з послугами СТО (встановлені промисло енние ворота і автоматика)

Додаткові послуги
Регіони та вартість доставки

Самовивіз: Так

Доставка: Так

Вартість виклику замірника

Безкоштовно

Доступні способи оплати
  • Готівковий розрахунок
  • Безготівковій розрахунок
  • Банківською картою
Кредит
Розстрочка
Шоу-руми
Шоу-руми
Шоу-руми
Відгуки
Загальна оцінка продукції і монтажних робіт: 5 на підставі 19 відгуків
ТермоПлюс - найкращий сервіс воріт!
Оцінка 5

Чернівецька обл, Хотинський р-н, с. Коленківці

10.03.2020

Монтаж: ТЕРМОПЛЮС

ТермоПлюс - найкращий сервіс воріт!

Півроку назад замовив ворота в ТермоПлюс. Ворота серії Претиж колір під горіх. Все зробили добре. Я лишився задоволеним. Ворота служили правдой і вірой, все добре працювало і працює. Але в цьому році мені зателефонували з ТермоПлюс і запронували сервісний огляд. Приїхали кваліфіковані...

З ТермоПлюс приємно мати справу!
Оцінка 5

Чернівці

25.02.2020

Монтаж: ТЕРМОПЛЮС

З ТермоПлюс приємно мати справу!

Я прораб і вже не один будинок побудував. Багато продукції замовляю в ТермоПлюс, бо з ними приємно мати справу. По-перше, в мене є свій персональний менеджер, яка постійно на звязку і може швидко дати і ціну і любу-іншу консультацію по товару, по новинкам, по асортименту. По-Друге,...

Замовили ворота в ТермоПлюс
Оцінка 5

с. Волока Чернівецька обл

08.07.2018

Монтаж: ТЕРМОПЛЮС

Замовили ворота в ТермоПлюс
Замовили ворота в ТермоПлюс. Вони стали окрасою нашого будинку. Спеціалісти в ТермоПлюс запропонували нам дизайнерське рішення. Ми задоволені, бо все було вчасно, якісно та саме так як ми хотіли, все відповідає нашому дизайну. сподобався індивідуальний підхід та вникнення в суть ...
Обратился в компанию по рекомендации друзей
Оцінка 5

Черновцы

08.06.2018

Монтаж: ТЕРМОПЛЮС

Обратился в компанию по рекомендации друзей
Обратился в компанию по рекомендации друзей. мне надо было нестандартное решение- закрыть проемы паркоместа на парковке в новострое, где у меня квартира. У меня были особые требования, чтобы цвет антрацит, обязательно калитка, и минимализм в дизайне. ТермоПлюс отлично справилась ...
Заказали и гаражные, и уличные на распах ворота
Оцінка 5

Черновицкая область

14.03.2018

Монтаж: ТЕРМОПЛЮС

Заказали и гаражные, и уличные на распах ворота
Заказали и гаражные, и уличные на распах ворота в компании "ТермоПлюс". Искали тех, кто сможет сделать все в одном цвете, подберет конфигурацию. Нам важно , чтоб фирма не была однодневкой, поэтому заказывали тут. Менеджеры все просчеты сделали быстро, конструктор опреде...
При виборі постачальника керувались комплексним підхідом
Оцінка 5

Чернівці

01.08.2016

Монтаж: ТЕРМОПЛЮС

При виборі постачальника керувались комплексним підхідом
При виборі постачальника керувались комплексним підхідом, щоб був сервіс, ціна, якість і відповідно повний спектор послуг та товарів, щодо будівельного об"єкту. Компанія ТермоПлюс в повній мірі відповідала нашим вимогам. Але при співпраці навіть перевершила наші очікування. ...
Промисловий об"экт ще на стадії будівництв
Оцінка 5

Глибока, Черновицкая обл

03.08.2018

Монтаж: ТЕРМОПЛЮС

Промисловий об"экт ще на стадії будівництв
Промисловий об"экт ще на стадії будівництва, але потрібно було встановити ворота. з усіх пропозицій зупинились на ТермоПлюс, бо ворота таких розмірів та з таким навантаженням потрібно встановити грамотно та відповідно якісно, а також враховували і шукали тих, хто потім буде ...
Откатные ворота в цвет нашего забора сруба
Оцінка 5

Черновцы

01.04.2018

Монтаж: ТЕРМОПЛЮС

Откатные ворота в цвет нашего забора сруба
Откатные ворота в цвет нашего забора сруба, мы думали что это нереально, а оказалось что есть специалисты. ТермоПлюс! Спасибо.
"ТермоПлюс" встановили рольставні Алютех
Оцінка 5

місто Снятин, Івано-Франківська обл

02.03.2020

Монтаж: ТЕРМОПЛЮС

"ТермоПлюс" встановили рольставні Алютех

Вікна виходять на сонячну сторону і на проїзжу частину, тому хотіли їх закрити, так щоб було тихо і не проникало сонце.

Рольставні Алютех це було найкраще рішення від ТермоПлюс.

Прораховували в інших компаніях, ціни всюди майже однакові, але зупинились на ТермоПлюс, бо сподобалось ...

Ролети Алютех від ТермоПлюс
Оцінка 5

Чернівці

06.02.2020

Монтаж: ТЕРМОПЛЮС

Ролети Алютех від ТермоПлюс
Гарно проконсультували, швидко прорахували, вчасно виготовили і встановили. Щиро дякуємо ТермоПлюс!
ТермоПлюс- то золоті люди
Оцінка 5

Чернівці

03.01.2018

Монтаж: ТЕРМОПЛЮС

ТермоПлюс- то золоті люди
ТермоПлюс- то золоті люди! Я живу на першому поверсі і зажди маю переживання. Хотіла ставити решітки, але то як за гратами. Мені порадили поставити на вікна ролети. Шукала у багатьох, але не всі мають терпіння до пенсіонерів, тинялась від офісу до офісу, то пояснити ніяк не могли...
Зрозуміють і запропонують саме те, що вам треба!
Оцінка 5

Чернівецька обл, Сторожинець

28.02.2020

Монтаж: ТЕРМОПЛЮС

Зрозуміють і запропонують саме те, що вам треба!

Замовили в Чернівцях на ТермоПлюс ролети і залишились дуже задоволені. Бо це ролети на прибудову і нам важливо, щоб було бюджетно, але колір під вікна. Добре, що в салоні є всі зразки і по ширині ламелі і по кольору, ми одразу визначились. Наші ролети виготовили в термін, навть трохи...

В цій компанії працюють дуже швидко
Оцінка 5

с. Великий Кучуров, Чернівецька обл

03.02.2018

Монтаж: ТЕРМОПЛЮС

В цій компанії працюють дуже швидко
В цій компанії працюють дуже швидко, не встигли заміряти, вже через пару днів встановили. хлопці монтажники профі свого діла! Дівчата в офісі всі привітні, дуже гарно обслуговують.
Багато разів вже замовляли в ТермоПлюс гаражні ворота і двері
Оцінка 5

Черновицкая обл., Сучевены

03.03.2017

Монтаж: ТЕРМОПЛЮС

Багато разів вже замовляли в ТермоПлюс гаражні ворота і двері
Багато разів вже замовляли в ТермоПлюс гаражні ворота і двері, ставили і собі і батькам. Тепер треба було закрити технічно-складське приміщення. Тому обирали бюджетний варіант. Обрали ролетну систему . В професійності були впевнені, тому що за багато років компанія ТермоПлюс заре...
Шукали ролети, але щоб можно було проглядати крізь них
Оцінка 5

Чернівці

03.01.2019

Монтаж: ТЕРМОПЛЮС

Шукали ролети, але щоб можно було проглядати крізь них
Шукали ролети, але щоб можно було проглядати крізь них. Ролетні решітки - це досконально що нам підійшло. Обрали найкращого постачальника на Буковині - "ТермоПлюс". І не помилились. Вся работа гарно виконана, питань по монтажу не має, все на відмінно. З термінами була з...
ТермоПлюс - всегда надежно! Автоматика для кованных ворот!
Оцінка 5

Черновицкая область, село Бояны

12.03.2020

Монтаж: ТЕРМОПЛЮС

ТермоПлюс - всегда надежно! Автоматика для кованных ворот!
В нашем регионе принято, чтоб ворота были кованные красивые, мощные и много умельцев, которые делают такие ворота. но по- старинке без автоматики и пультов. У нас двор не очень большой и не было куда распашные ставить, но ТермоПлюс предложили решение на отъездные и подобрали нам ...
Автоматика "Comunello"
Оцінка 5

Чернівці

10.03.2020

Монтаж: ТЕРМОПЛЮС

Автоматика "Comunello"
Решили обновить свои ворота и сделать их автоматическими, так чтоб можно было открывать с пульта. Обратились в компанию "ТермоПлюс" по рекламе на радио, где говорили о новой итальянской автоматике для ворот "COMUNELLO". Пришли в салон на Чкалова21-б, а там вся автоматика на стенд...
Приємно працювати з порядною компанією "ТермоПлюс"
Оцінка 5

Івано-Франківська оюл, Коломия

21.11.2019

Монтаж: ТЕРМОПЛЮС

Приємно працювати з порядною компанією "ТермоПлюс"

Замовили автоматику на свої старенькі ворота, вирішили їх зробити більш сучасними. Замовили через інтернет дзвінок, нам одразу передзвонили і все пояснили, зорієнтували по цінам і ми погодились на виїзд спеціалістів ТермоПлюс. Коли прийшов той день, на коли ми домовились, і до нас...

Пропускний пункт
Оцінка 5

Чернівці

01.01.2018

Монтаж: ТЕРМОПЛЮС

Пропускний пункт
Була задача- ОСНАЩИТИ Пропускний пункт АВТОМАТИЗОВАНИМ ШЛАГБАУБОМ. Допомогли виконати поставлену задачу підприємство ТермоПлюс.В акті виконаних робіт зазначено, що виконано все вчасно,якісно та в повному обсязі. Хочемо відмітити роботу працівників ТермоПлюс як професіоналів своєї...
Cертифікати
Допомога online
Допомога online
Розрахувати
Розрахувати