Проріз може мати будь-яку форму.

Рекомендується монтувати ролети на вертикальну поверхню, однак допускається відхилення ±5° від вертикалі (або 85 мм на 1 м).

В області монтажу повинні бути відсутні елементи, які можуть перешкоджати монтажу, наприклад, труби, повітроводи, світильники, кондиціонери тощо.

У місцях кріплення повинна бути міцна основа. У стіні повинні бути відсутні комунікації, які можуть бути пошкоджені під час засвердлювання.

Під час виведення через стіну елементів керування (стрічкового, шнурового, кордового, редукторного приводів або системи аварійного відчинення) у стіні в місці виведення повинні бути відсутні комунікації, які можуть бути ушкоджені. Зі зворотної сторони стіни не повинно бути деталей, що перешкоджають роботі виведених елементів керування.

Під час заміру прорізу необхідно заміряти його висоту (Н) і ширину (В) у трьох точках - по краях і в середині. За розрахункове береться більше значення. Якщо під час зачинення нижній профіль ролетного полотна буде опиратися на віконний відлив, то висоту прорізу необхідно замірювати від відливу.

Якщо навколо прорізу є перешкоди, які можуть перешкодити монтажу, замірте відстань до них (D1, D2, F1 і F2). D1 і D2 повинні бути не менше ширини шини напрямної (GR) + 5 мм. F1 - не менше типорозміру короба (НВ) + 10 мм. F2 - не менше типорозміру короба (НВ) + 100 мм.

У разі неміцної основи рекомендується додатково збільшити обмірювану ширину прорізу (В) на 50 мм. Це дозволить кріпити напрямні шини далі від краю косяка й знизить шанс його відколювання в процесі монтажу та експлуатації ролетної системи. У цьому разі розміри D1 і D2 повинні бути не менше ширини шини напрямної (GR) + 30 мм.

Також слід урахувати, що частина кінцевого профілю не входить в область короба й звисає в проріз. Для виключення цього можна збільшити обмірювану висоту прорізу (Н) на висоту профілю кінцевого. У цьому разі розмір F1 повинен бути не менше типорозміру короба (НВ) + висота профілю кінцевого +10 мм.

У разі виведення через стіну елементів керування (петлі аварійного відчинення електродвигуна, запобіжної пружини тощо) необхідно замірити товщину стіни (S).
Калькулятор продукції
Ви можете самостійно розрахувати приблизний бюджет на купівлю за допомогою нашого калькулятора.
 
Розрахувати вартість
Калькулятор продукції
Потрібна консультація?
Наші консультанти допоможуть з вибором і назвуть точну вартість. Телефонуйте:
Потрібна консультація?
Ви з Києва?
Допомога online
Допомога online
Розрахувати
Розрахувати