Обов’язково повинна бути завершена обробка прорізу. Рівень підлоги й розміри прорізу не можуть мінятися, а якщо ні, то виріб може не поміститися в проріз під час монтажу!

Слід урахувати, що у разі вбудованого монтажу ролети перекривають частину прорізу. Ширина прорізу зменшується з кожної сторони на ширину шини (GR), висота прорізу зверху зменшується на висоту короба (НВ) і кінцевого профілю, що звисає (якщо він у прорізі).

Уважно огляньте проріз, іноді вбудований монтаж неможливий, тому що ролети будуть перешкоджати роботі дверей і вікон.

У місцях кріплення повинна бути міцна основа, а в стіні на глибину засвердлювання – бути відсутні комунікації, які можуть бути ушкоджені.

Проріз повинен мати прямокутну форму.

Під час заміру прорізу необхідно заміряти його висоту (Н) і ширину (В) у трьох точках, по краям і в середині. За розрахункове береться менше значення. Від отриманих значень слід відняти 5 мм, для гарантованого встановлення виробу в проріз.

Якщо під час зачинення нижній профіль ролетного полотна буде опиратися на віконний відлив, то висоту прорізу необхідно замірювати від відливу.

Відхилення поверхонь від вертикалі й горизонталі не повинні перевищувати 1,5 мм на метр (у сумі не більше 5 мм). Різниця діагоналей може становити не більше 5 мм.
Калькулятор продукції
Ви можете самостійно розрахувати приблизний бюджет на купівлю за допомогою нашого калькулятора.
 
Розрахувати вартість
Калькулятор продукції
Потрібна консультація?
Наші консультанти допоможуть з вибором і назвуть точну вартість. Телефонуйте:
Потрібна консультація?
Ви з Києва?
Допомога online
Допомога online
Розрахувати
Розрахувати