Замір прорізу - справа непроста й дуже важлива. Від його якості залежить надійність і довговічність роботи конструкції. Тому ми рекомендуємо довіряти замір фахівцям.

У офіційних представників «АЛЮТЕХ» у всіх регіонах є сертифіковані монтажні бригади, які проходять регулярні навчання із заміру, складання й монтажу воріт, а також сервісного обслуговування.

Вибрати офіційного представника ГК «АЛЮТЕХ» у своєму регіоні.

Рекомендації з виконання замірів

Для правильного зняття розмірів необхідно виконувати замір, щонайменше, у трьох точках прорізу по ширині й трьох точках прорізу по висоті. Для замовлення воріт вибирається більше значення.

Також слід перевірити горизонтальність підлоги й верхньої перемички прорізу, вертикальність стін прорізу за допомогою будівельного рівня. У разі відхилення цих поверхонь приміщення від горизонтальної або вертикальної площини на 1,5 мм/м і понад 5 мм загалом слід виконати доробку прорізу.

У деяких випадках прорізи мають нестандартну конфігурацію. Наприклад, є вентиляційні або опалювальні комунікації в зоні встановлення воріт, стеля має скіс або виступи. У цьому разі під час заміру необхідно врахувати такі особливості:

  1. Під стелею проходять вентиляційні комунікації. У такому разі за рівень стелі необхідно взяти нижню точку комунікацій.
  2. Стеля, що знижується в глибину приміщення. У такому разі за рівень стелі береться нижня точка на стелі, відстань до якої дорівнює висоті прорізу + 1000 мм.
  3. Не вертикальна перемичка. У такому разі за рівень стелі береться нижня точка вертикальної перемички.
  4. Перемичка скошена по ширині прорізу. У такому разі замір перемички необхідно виконувати в точці, яка розташована на відстані 125 мм від краю прорізу по ширині.
  5. Опукла стеля. У такому разі за рівень стелі необхідно взяти крайню нижню точку.

ля заміру й оцінки всіх особливостей прорізу рекомендуємо запросити співробітника офіційних представників «АЛЮТЕХ».

Професійний замір дозволить точно розрахувати ціну й виключить помилки під час вибору воріт для вашого гаража.
Калькулятор продукції
Ви можете самостійно розрахувати приблизний бюджет на купівлю за допомогою нашого калькулятора.
 
Розрахувати вартість
Калькулятор продукції
Потрібна консультація?
Наші консультанти допоможуть з вибором і назвуть точну вартість. Телефонуйте:
Потрібна консультація?
Ви з Києва?
Допомога online
Допомога online
Розрахувати
Розрахувати