Ретельний всебічний контроль — важлива функція в управлінні якістю на підприємстві, і Група компаній «АЛЮТЕХ» ставиться до цього процесу максимально відповідально.

З метою виключення браку продукція холдингу проходить перевірку на всіх етапах виробничого процесу — від вхідного контролю якості закуповуваної сировини у власних лабораторіях ВТК до перевірки готових виробів у роботі на випробних дільницях.

Якість покриття

 • Висока якість покриття пофарбованої алюмінієвої і сталевої стрічки підтверджується різними випробуваннями: на міцність, розтріскування й відшаровування, твердість та ін.
 • Гарантією того, що всі профілі й комплектувальні в готовому виробі будуть збігатися за кольором, є тестування на визначення колірної відмінності покриття. За допомогою спектрофотометра відтінок покриття порівнюють із еталоном і зразком останньої фарби. За необхідності лакофарбовий матеріал корегується.
 • Корозійну стійкість покриття профілів, ворітного полотна й інших комплектувальних перевіряють, поміщаючи зразки в камеру соляного туману не менш ніж на 500 годин.

Якість виготовлення комплектації

 • Для виробництва екструдованих профілів використовуються тільки первинні сплави, які проходять багаторівневу систему контролю якості, що включає спектральний аналіз хімічного складу, міжопераційний, технологічний контроль і 2 D-вимірювання.
 • Пінозаповнення ролетних профілів, ворітних панелей перевіряється на наявність порожнин, пор і порожнеч. Їхня відсутність гарантує високу стабільність профілів до навантажень і мінімізує деформацію.
 • У процесі виробництва безупинно ведеться контроль якості поверхні й геометричних розмірів (товщина, висота покривної поверхні й ін. показники). Усі параметри для кожного типорозміру профілю або ворітної панелі постійні й відповідають заявленим у технічному каталозі значенням. Стабільна геометрія всіх елементів гарантує якісне з’єднання деталей у готовому виробі, відсутність зазорів, виступних частин і сприяє довгому терміну служби продукції.

Випробування в реальних умовах експлуатації

 • Стабільність готових ролет до вітрових навантажень випробовується на універсальному вітровому стенді KS PC виробництва Німеччини. До речі, випробування на ньому проводяться за методикою, викладеною в європейських нормативних документах, що дозволило ролетним системам «АЛЮТЕХ» одержати не тільки національні, але і європейські сертифікати якості.
 • За допомогою спеціального обладнання випробовуються на міцність троси й пружини розтягання для секційних воріт. Петльові з'єднання ворітних панелей проходять тестування на розрив.
 • Сендвіч-панелі для воріт і полотно ролетних систем проходять випробування на ударну міцність, які показують, механічний вплив якої сили здатні витримувати конструкції без появи слідів деформації.
 • Захисні короби для ролет проходять випробування на прогин на спеціальному стенді, що гарантує їхні стабільні міцнісні характеристики навіть на особливо широких прорізах.
 • Для контролю стиранності двошарового лакофарбового покриття, яке забезпечує високу зносостійкість ролетних профілів і ворітних панелей, полотно піддають спеціальному випробуванню. Його суть — у багаторазовому відчиненні й зачиненні конструкцій. Так визначається термін служби продукту без погіршення експлуатаційних характеристик.

Випробування автоматики

І це ще не всі випробування, які проходить продукція «АЛЮТЕХ». Одні тільки ролетні системи перевіряють на відповідність 50 параметрам: для цього фахівці заводу розробили систему оцінки з 40 методів контролю.
Калькулятор продукції
Ви можете самостійно розрахувати приблизний бюджет на купівлю за допомогою нашого калькулятора.
 
Розрахувати вартість
Калькулятор продукції
Потрібна консультація?
Наші консультанти допоможуть з вибором і назвуть точну вартість. Телефонуйте:
Потрібна консультація?
Ви з Києва?
Допомога online
Допомога online
Розрахувати
Розрахувати