Каждый день в мире устанавливается 772 изделия «АЛЮТЕХ»

Благодаря широкой партнерской сети продукция доступна в России, Беларуси, Украине, Европе, Азии и Америке. Покупатели отмечают стильный дизайн, функциональность и высокое качество изделий «АЛЮТЕХ». В этом разделе вы можете ознакомиться с отзывами тех, кто уже использует ворота, роллеты или автоматику бренда.

Примечание. Метки на карте указывают приблизительное расположение объекта

Клиенты о нашей работе

Ворота з автоматикою на 5+

Оценка 5

Богородчани

22.02.2022

Монтаж: Техно Дом

Задоволена покупкою воріт Алютех і автоматики теж Алютех. Замовила їх на "Техно Домі", так як вони офіційний представник заводу в Івано-Франківській області. Сервіс на відмінно, ціна мене теж влаштувала. У разі потреби обов'язково звертатимусь іще.

Задоволені всім

Оценка 5

Івано-Франківськ

17.02.2022

Монтаж: Техно Дом

Команда з "Технодому" - справжні професіонали. Оперативно поставили мотор на розпашні ворота, налаштували роботу, підключили все. Мотори фірми Алютех, дуже гарно виглядають, і працюють дуже чітко. Ще й 3 роки гарантії. Дякую!

Дуже подобаються ворота

Оценка 5

Тисмениця

16.02.2022

Монтаж: Техно Дом

Щиро вдячний компанії "Техно Дім" за відмінну роботу! Двоє воріт виготовили та встановили дуже швидко, десь за 2 тижні все було готово. Ціна дуже хороша, ні разу не пожалів, що звернувся до "Техно Дому" і замовив ворота Алютех!

Гарний мотор за хорошу ціну

Оценка 5

Калуш

14.02.2022

Монтаж: Техно Дом

Задоволений, що обрав мотор марки Ан-Моторс. Маю цієї фірми гаражну автоматику, то хлопці з "Техно Дому" мені запрограмували обидва мотори на один пульт. Дуже зручно. Роботою компанії "Техно Дім" задоволений.

Добре працюють рулонні ворота

Оценка 5

Ганусівка

09.02.2022

Монтаж: Техно Дом

Дякую фірмі "Техно Дім" за файну роботу і вигідну ціну. Ворота відкриваються добре, всім задоволений, приходив сусід і казав що собі тоже такі візьме. Буду рекомендувати фірму "Техно Дім" знайомим.

Нормальні ворота

Оценка 5

Долина

09.02.2022

Монтаж: Техно Дом

Задоволена сервісом компанії "Технодім". Ворота встановили вчасно, ціна хороша. Усе працює добре.

Шикарні ворота для мого будинку

Оценка 5

м. Івано-Франківськ

02.02.2022

Монтаж: Алюмикс Украина

Залишилися задоволені вибором компанії "Алюмікс Україна". Встановлювали ворота ТМ "Алютех" в гараж. Чітка, професійна та швидка робота.


Замовили ролети на вікна і балкон

Оценка 5

Івано-Франківськ

02.02.2022

Монтаж: Техно Дом

Звернулися до компанії "Техно Дім" по рекомендації сусідів, які теж у них замовляли ролети. Поставили ролети на вікна і балкон, щоб було безпечніше і заодно щоб був захист від сонця і поганої погоди. Також сподіваюся, що літом буде прохолодніше в квартирі з ними. Компанії "Техно...

Молодці

Оценка 5

Яремча

02.02.2022

Монтаж: Техно Дом

Дякую компанії Технодім за оперативну і якісну роботу. Звертайтесь сюди, якщо хочете замовити хороші секційні ворота Алютех за хорошою ціною.

Ворота чудово виглядають

Оценка 5

м. Івано-Франківськ

01.02.2022

Монтаж: Алюмикс Украина

Велике дякую компанії "Алюмікс Україна" за чудові ворота в шикарному кольорі!
Нам доверяют
Вы из Ивано-Франковска?
Рассчитать
Рассчитать