Наша компанія була заснована в 2008 році. У 2017 році ТОВ «Нова Прайм» стала офіційним партнером ГК «АЛЮТЕХ», а також одним із лідерів в Західній Україні серед постачальників ролет, воріт та автоматики.

«Нова Прайм» - це команда професіоналів, яка виробляє для своїх клієнтів у власних цехах захисні ролети і антимоскітні сітки, а також є постачальником секційних гаражних воріт, промислових воріт, а також воріт в'їзної групи, шлагбаумів та автоматики від ГК «АЛЮТЕХ».

Для зручності клієнтів у нас організований офіс продажів і шоу-рум, де представлені сучасні і актуальні зразки воріт, ролет і автоматики, в тому числі - нова преміальна лінійка ролетних систем та воріт серії Prestige. Тепер, потрапивши в шоу-рум, ви зможете не тільки ознайомитися з широким асортиментом продукції «АЛЮТЕХ», але і побачити, а головне, спробувати і випробувати виставкові зразки, щоб особисто переконатися у високій якості та відмінних характеристиках наданих нами товарів, а також підібрати дизайн за вашим індивідуальним замовленням.

Ми надаємо кожному клієнту сервіс «під ключ», що включає в себе кваліфікованих менеджерів, які допоможуть вам звернути увагу на дрібні деталі, за допомогою яких ваш комфорт буде забезпечений; кваліфікованих замірників , які швидко і якісно виконають замір; а наші професійні монтажники встановлять і налаштують вам автоматичні ворота в найкоротші терміни з найкращою якістю. Експертність наших співробітників ми гарантуємо, так як вони проходять регулярну сертифікацію, мають великий досвід по підбору, встановленню та обслуговуванню продукції «АЛЮТЕХ».

ТОВ «Нова Прайм» піклується про комфорт і безпеку кожного клієнта. Тому звернувшись до нас, ви отримуєте оперативну і якісну сервісну підтримку після встановлення. Ми швидко зреагуємо на будь-який ваш запит, пов'язаний з сервісом, а також замінимо ту чи іншу деталь, так як всі основні деталі тримаємо у себе на складі.


Додаткові послуги
Регіони та вартість доставки

Самовивіз: Так

Доставка: Так

Вартість доставки:

  • по місту - 200 грн
  • за 1 км за межами міста - 14 грн
Вартість виклику замірника

Безкоштовно

Доступні способи оплати
  • Готівковий розрахунок
  • Безготівковій розрахунок
Шоу-руми
Відгуки
Загальна оцінка продукції і монтажних робіт: 5 на підставі 2 відгуку
Шукали надійного партнера
Оцінка 5

Чернівці

14.02.2017

Монтаж: НОВА ПРАЙМ

Шукали надійного партнера для нашого котеджного містечка "Віденська Брама", а саме для встановлення воріт на індивідуальні гаражі. Ворота закладали частинами по секціях, всі проблемні питання які виникали в процесі роботи вирішувались своєчасно. Сервісне обслуговування ...
Шукали надійного партнера
Шукав троє промислових воріт для власного автосервісу
Оцінка 5

Чернівці

07.08.2018

Монтаж: НОВА ПРАЙМ

Шукав троє промислових воріт для власного автосервісу, звертався в декілька компаній, свій вибір вирішив зупинити на НОВА ПРАЙМ. При замірах надали якісну консультацію, так як були деякі технічні складності з підготовкою проємів для трьох поруч розташованих воріт. Ворота змонтува...
Шукав троє промислових воріт для власного автосервісу