27 Травня 2019
  • Новость
  • Новости компании

Презентація гаражних і в'їзних воріт, ролетних систем Prestige відбулася 24 травня 2019 р. в Одесі в готелі «Лермонтовський».

У заході взяли участь представники 21 компанії, серед яких провідні гравці ринку: «Алюм Сервіс», «Дисол», «Вікно Плюс», «Інва», «Ді Поль», «Новікон».

Учасникам презентації були представлені унікальні конструкторські розробки, застосовані в новій серії, а також пакет маркетингових матеріалів для просування продукту.

Бренд-менеджер компанії «Ворітні Системи» Кирило Стегній підкреслив, що нова лінійка продукції «АЛЮТЕХ» є ексклюзивною пропозицією на українському ринку, крім іншого відзначивши цікаві дизайнерські рішення в оформленні секційних воріт Prestige: за бажанням замовника на полотно може бути нанесений будь-який малюнок методом цифрового друку.

Крім того, учасники презентації одержали відповіді на запитання щодо цінового позиціонування й просування нового продукту.

Cерія Prestige допоможе дистанціюватися від пропозицій конкурентів завдяки унікальним технічним рішенням, дозволить зайняти преміальну нішу, залучити нових клієнтів, які цінують комфорт і віддають перевагу престижному і якісному продукту.

Нову серію воріт і ролет Prestige презентували в Одесі
Нам доверяют
Ви з Одеси?
Допомога online
Допомога online
Розрахувати
Розрахувати