Компанія «Алюм-Сервіс» за роки своєї бездоганної роботи, починаючи з моменту свого заснування в 2005 році, стала одним з лідерів серед постачальників воріт, рольставен, шлагбаумів та автоматики, а також всі необхідні супутні послуги, завдяки яким ваш будинок або офіс стане затишніше . Нашим основним партнером є відома на європейському ринку ДП «АЛЮТЕХ». Продукція цієї компанії славиться своїми перевагами:

Довговічність.

Практичність і зручність в експлуатації.

Доступна в порівнянні з конкурентами вартість.

Різноманітність дизайнів (особливо, коли це стосується ролет, воріт).

Гарантія від виробника.

Працюємо по всій Україні.

Всього цього вдається фахівцям домогтися завдяки тому, що «АЛЮТЕХ» виготовляє всю продукцію на власному виробництві, а, що не замовляючи у посередників, використовуючи новітнє сучасне обладнання та високоякісні комплектуючі. Якість всієї продукції підтверджена прийнятими в міжнародній практиці сертифікатами і відповідає Міжнародним стандартам ISO 9001 в системі TUV CERT.

Ми не просто пропонуємо вам широкий вибір якісних товарів, але і надаємо на все гарантію від виробника.

Наша компанія доставить замовлені у нас ролети, ворота, автоматику, а також проведе на місці всі необхідні монтажні роботи.

Кваліфіковані з багаторічним досвідом і стажем фахівці нашої компанії дадуть корисні поради та рекомендації щодо догляду.

Малоймовірно, що встановлені нами ворота або ж ролетні системи можуть вийти з ладу, але в разі, якщо подібне станеться, то ми в короткі терміни проведемо необхідний ремонт.

Щоб зайняти гідне місце на ринку і завоювати довіру споживача нам довелося докласти максимум зусиль: наполеглива і кропітка робота, яка сьогодні дозволяє нам пропонувати вам дійсно високоякісну продукцію, здатну забезпечити комфорт і захищеність вашого особистого простору.

Завдяки нашій продукції і її красивому зовнішньому вигляду ви зможете перетворити свій будинок, зробивши його не просто захищеним і зручним, але ще і безпечним, красивим і унікальним. Так, саме унікальним! Адже неймовірно великий асортимент пропозицій дозволяє підібрати кожному покупцеві найбільш підходить за кольором, формою, розмірами і т.д. ролети або ворота.

Пропонуючи вам автоматику для комірних і ролетних систем, ми заздалегідь потурбувалися про те, щоб це були бездоганні і надійні приводи з відповідною гарантією безпеки і якості.

У шоу-румі «Алюм-Сервіс» ви знайдете діючі зразки воріт, ролет і автоматики. Наявність власного виробничо-складського комплексу та автопарку гарантує виконання будь-яких замовлень в короткі терміни.

Продукція:

Захисні ролети.

Ґратчасті ролети.

Ворота гаражні.

Ворота секційні.

Ворота ролетні.

Ворота розсувні.

Ворота відкатні.

Хвіртки.

Перевантажувальне обладнання.

Шлагбауми.

Автоматика для відкатних воріт.

Автоматика для розпашних воріт.

Автоматика для секційних воріт.

Автоматика для ролет.

Аксесуари (пульти, лампи, фотоелементи).

Запчастини до роллетам воріт.

Гарантія на продукцію і монтаж - 12 місяців.

Гарантія на сендвіч панелі Алютех в гаражних воротах 10 років від корозії.

Гарантія на автоматику від 24 місяців.

Наші переваги:

Виконання повного комплексу робіт.

Виготовлення в найкоротші терміни.

Всі монтажні роботи здійснюються з дотриманням будівельних норм і правил.

Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

На всю продукцію і виконані роботи надається письмова гарантія, за запитом надаються сертифікати.

У наших салонах кваліфіковані менеджери будуть раді допомогти вам вибрати для себе правильне і надійне рішення, а саме ворота, ролети або іншу продукцію, яка буде надійно служити довгі роки, захищати і радувати своєю функціональністю.

Ми дбаємо про комфорт кожного клієнта, тому пропонуємо висококласний сервіс. Виробляємо завмер у зручний для вас час, доставляємо замовлення на об'єкт.

Всі фахівці нашої компанії проходять навчання і тренінги після чого проходять атестацію та отримують сертифікати. Ви можете бути впевнені в компетенції наших співробітників!

Додаткові послуги
Регіони та вартість доставки

Самовивіз: Так

Доставка: Так

Регіони доставки: Всі регіони області

Вартість доставки:

  • по місту - Безкоштовно
  • за 1 км за межами міста - 10
Вартість виклику замірника

Безкоштовно

Доступні способи оплати
  • Готівковий розрахунок
  • Безготівковій розрахунок
  • Банківською картою
  • Інші сервіси
Кредит
Розстрочка
Шоу-руми
Допомога online
Допомога online
Розрахувати
Розрахувати