О партнёре
Типы продукции: Роллеты, ворота, автоматика.

Станкор + - официальный представитель компании ALUTECH в Украине, лидер рынка по производству гаражных ворот и роллетных систем.

Компания была основана в 2017 и вот уже в течение 3 лет мы предлагаем клиентам продукцию, соответствующую европейским стандартам качества. Обратившись в нашу компанию вы получите: профессиональную консультацию, оперативный и точный просчет стоимости, выезд специалиста технического отдела на объект для замеров, оперативное изготовление без задержек, установку только сертифицированными монтажниками и сервисное обслуживание (гарантийное - послегарантийное).

Мы установили продукцию в: «Forum Lviv», «Spartak», «Avalon», «Victoria Gardens», «Vodafone», «King Cross», «Золотий Вік», ЖК «Парус», ЖК «Глобус», ЖК «Лінкольн», «Ломбард Партнер», М7 Девелопмент, БК «ЕксКомБуд», «Рукавичка», «Mest», «Spark» и это далеко не весь список клиентов, которые оценили высокий уровень сотрудничества с нами.

Шоу-рум компании «Станкор +» является крупнейшей площадкой продукции «АЛЮТЕХ» в Западной Украине. Оборудование установлено в шоу-руме соответствует всем требованиям самого требовательного покупателя: широкая линейка гаражных ворот, все типы роллетных систем, серия въездных ворот и разнообразная автоматика для этих направлений. Главной целью такого шоу-рума было дать возможность нашим клиентам в любое удобное для них время приходить в комфортный, уютный и современный выставочный центр, где они наглядно могут увидеть все конструкции в работе и быть в тренде всех новинок на рынке.

Дополнительные услуги
Регионы и стоимость доставки

Самовывоз : Да

Доставка : Да

Регионы доставки : По всей Украине

Стоимость доставки:

  • В черте города -
  • За 1 км за городом -
Стоимость вызова замерщика
Бесплатно
Доступные способы оплаты
  • Наличный расчет
  • Безналичный расчет
  • Банковской картой
  • Мобильный эквайринг
  • Другие сервисы
Шоу-румы
Отзывы

Малечковичі

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Шукав ворота, просто щоб закрити проєм, але на автоматику. Хотів вже купляти серію Тренд з автоматикою АнМоторс, до того як не потрапив у шоу-рум Станкор. В кінцевому результаті лише менеджер даної компанії змогла розповісти про ворота, надати усю інформацію про відмінності, тому...

Роман

Львівська область

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Скажу, що роблять добре свою роботу. Проконсультували, показали в офісі варіанти, професійно. Дякую.
Ігор Винники

Львівська область

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Задоволений, як хлопці працюють. Прорахували, назвали терміни і встановили, як домовлялися.

Дякую

Олександр

Дніпропетровська область м. Павлоград

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Хочу висловити слова подяки компанії Станкор + м.Львів, а саме менеджеру, консультанту (не знаю як правильно називається його посада) Роману.

За його консультацію, він не шкодував ділитися інформацією про продукцію і це підкупило. В першу чергу йому величезне спасибі.

I звичайно ж ...

Светлана Крупко

Львівська область смт. Рудно

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Вдячна компанії Станкор та її спеціалістам за надану консультацію. Замовила гаражні ворота, оскільки мені, як жінці багато технічних питань не є одразу зрозумілими, мені детально пояснили, допомогли обрати автоматику та встановили все в домовлені терміни за що я дуже вдячна.

Галина

Львів

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Дуже сподобалась якість. Ворота ідеально вписались в інтер'єр будинку. Дякую за швидкий сервіс обслуговування!
Олег

смт. Брюховичі

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

По рекомендаціях звернувся у "Станкор+", та ще так як вони офіційні предстаники виробника Alutech. Очікування справдились - ціна примєно, ворота якісні, монтаж професійний та без затримок.
Ігор

м. Львів вул. Залізнична

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Збудувавши 8 гаражів, постало питання в воротах. Перше в технічному завданні були ворота розпашні металеві, але спеціалісти Станкор, з якими ми вже давно працюємо, переконали нас на ворота секційні. Рішення вдале - не велика різниця в ціні, якість, зовнішній презентабельний вигляд,...

ЕксКомБуд

м. Львів, вул. Любінська

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Збудувавши гараж з сендвіч панелів, мені було потрібно гаражні ворота за "розумною" ціною. Станкор запропонував секційні ворота, які ідеально вписались в екстер'єр мого гаражу.

Ярослав

Львов

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Дуже сподобалась якість. Дякую за швидкий сервіс

Василь
Следующий отзыв

Львів

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Встановивши центр, ми задумались над безпекою мафу у нічний час, тому звернулись у команію «Станкор+», які запронували дуже вдалий варіант з ролетами. Вигляд на п’ятірку! Плюс тепер не має побоювань за безпеку нашого туристичного центру.

Степан

Конопниця

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Порадились з чоловіком, та вирішили захистити свій дачний будинок ролетами. Зателефонувала у компанію Станкор. Хлопці приїхали за 2 години на заміри. Поміряли, показали усі зразки (мали з собою кейс з зразками) відразу порахували вартість об’єкту. Були вражені професіоналізмом, тому...

Наталя

м. Львів вул. Зелена

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Потрібно було бюджетний варіант для перекриття проєму в гараж. За 1 тиждень досить гарна та надійна ролета була змонтована на нашому подвір'ї.

Оля

м. Львів, Рясне-Руська

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Зрозумівши що мені потрібна додаткова безпека на дверях, я перетелефонував на декілька компаній. Жодна не захотіла виготовляти під наше приміщення ролету, так як ручка мішала, та поверхня зі зруба. Станкор запропонував наш прекрасне рішення з алюмінієвими профілями під каркас. Получилось...

Дмитро

Львів, вул. Стефаника

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Головною вимого при виготовленні такої великої конструкції були терміни. Компанії,які пропонували виготовлення, пропонували термін від 4-ох тижнів. Компанія Станкор запевнила нас, що термін виготовлення до 10-ти днів і виконала дану вимогу. Зробили все професійно, а саме підготовчі...

Львівська Галерея Мистецтв

м. Львів, вул. Зелена, ТЦ "Арсен"

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

За тиждень до відкриття ми зрозуміли що на другий вхід будуть не двері, а ролета. Цілий день в пошуках провели хто може реалізувати це. Добре що натрапили в інтернеті на "Станкор+". Виготовили та змонтували автоматичну ролету за 7 днів.

Vodafon
Следующий отзыв

Брюховичі

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Ворота просто неймовірні вийшли, ще й не так дорого, як ми вважали. Ворота обладнали автоматикою Алютех, про що взагалі не шкодуємо, бо заїзд на територію тепер дуже зручний, не треба виходити з авто, для того щоб відкрити. Дуже рекомендуємо компанію "Станкор", бо дійсно задоволені...

Богдан
Следующий отзыв

Львів

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Приятно иметь дело с профессионалами. Очень доволен результатом.
Андрі М.

м. Львів вул. Сахарова

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Так як ми вже працюємо з компанією "Станкор" - дали їм технічне завдання по розпашним воротам. Відразу переконали нас на алюмінієві, так як об'єкт преміум класу. Получилось престижно та надійно.

Авалон Люкс
Следующий отзыв

Львів

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Швидко надали консультацію, прорахували вартість ролет та здійснили якісний монтаж. Дуже дякую компанії "Станкор+". Все чудово! Працює як треба та дуже гарно виглядає!

Юля

Львів

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Не було можливості встановити відкатні ворота, проте компанія "Станкор" запропонувала індивідуальне рішення, досить цікавий варіант - ролетні ворота, від яких я у захваті. Надзвичайно стильно, надійно та дуже зручно.

Надія
Следующий отзыв

м. Львів, вул. Шевченка

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Після того, як заїхала у нове комерційне приміщення, міська рада забов'язала нас що мають бути на вікнах решітки або ролети. Фасад будови йде під кутами (дизайнерське рішення) і всі підрядники в один голос сказали що решітку змонтувати не можливо. Окрім Станкору! Виріб змонтували...

Марта

м. Львів, вул. Угорська

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Хотів забезпечити додатковий захист у квартирі, але не хотів стандартні "глухі" ролети. Менеджери "Станкор+" запропонували досить цікавий варіант з автоматизованими решітками. Получилось стильно, надійно та дуже зручно!

Олександр
Следующий отзыв

Тячів

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Мережа АТБ. Працюємо недавно, але вже стабільно. Швидкість виконання робіт найкраща на ринку – тому і Станкор

Ігор

Львів

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Співпрацюємо з компанією давно, тому не розглядали навіть інших варіантів. На об’єкті 16 промислових воріт розмірами 3500х4100, при перемичці 260 мм, монтажники встановили за 1 тиждень! Тому і надалі будемо працювати виключно з професіоналами своєї справи.

Михайло

Львів

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Після реконструкції боксів, ми вирішили переробити ворота. Найбільшим критерієм була ціна (так як обладнання бралось в кредит). Компанія Станкор+ надала комерційну пропозицію, яка була набагато кращою ніж у інших представників Алютех, тому без вагань обрали їх.

Степан

Львів

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Даний об’єкт – це найбільший логістично-складський центр по зберіганні овочів та фруктів у Львівській області. Основні вимоги – теплоізоляційні характеристики та якість, для безперебійної роботи складських приміщень. Тому разом із замовником було прийнято рішення встановити ворота...

Юрій

Дрогобич

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Як генпідрядники мережі «АТБ» ми отримали завдання в термін 1 тиждень щоб ворота та герметизатори вже функціонували, так як відкриття відбулось швидше запланованого. Перебравши більше 10 компнаій, лише «Станкор+» гарантували виконання в термін – що успішно і зробили. По наступних...

Дмитро

Львів

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Сервісний центр для малогабаритного транспорту та бусів. Після замірів порадили клієнту замовити ворота з високим та похилим монтажем, для уникнення труднощів при встановленні підйомників, та автоматизувати їх, так як інтенсивність роботи таких воріт буде великою, а автоматика збільшує...

Богдан

Львів

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Основним завданням воріт – це висока інтенсивніть воріт з додатковою вентиляцією паркінгу. Лише компанія «Станкор+» запропонувала повністю вентиляційну панель з металевої сітки, інші учаснику тендеру, в це час, надали інформацію що таких воріт не має. Тому обравши цього підрядника,...

Володимир

Рясне

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Поспілкувавшись з великою кількістю компаній у Львові зупинив свій вибір на компанії "Станкор+". З впевненістю можу сказати, що працюють справжні професіонали. Сподобалось відношення до справи - приїхали, поміряли, змонтували. Все працює! Задоволений:)

Юрій

Львів

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Дякую компанії "Станкор" за такі круті ворота, за швидкий прорахунок, професійну консультацію, заміри та монтаж. Дуже сподобались!
Віктор

Львів

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Професіонали своєї справи, судячи з якості їх роботи, вони цінують кожного клієнта і відповідально ставляться до роботи. Дуже задоволені, все було вчасно та саме так як ми хотіли!
Володимир

м. Львів, парк Погулянка

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Ворота шириною 5500, висотою 3500 з каліткою та автоматикою. Промоніторивши ринок, нам давали або космічну ціну на такі ворота, або взагалі відмовлялись їх виготовляти та монтувати. По рекомендаціях ми звернулись у "Станкор+" - не лише ціною, але знаннями товару, та своїм професіоналізмом...

ФОП Дублянський
Следующий отзыв

Львів

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Я довго вибирав компанію, яка могла б задовольнити всі мої побажання і виконати все оперативно. Компанія "Станкор+" встановила автоматику дуже швидко та якісно. Дякую, хлопцям за відмінну роботу!

Іван
Следующий отзыв

м. Львів, вул. Сахарова

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

В технічному завданні у нас був передбачений шлагбаум, від несанкціонованого проїзду на територію будинку. Так як здача будинку була через місяць, питання було дуже терміновим. "Станкор" запропонував надійний варіант (так як на території більше 100 паркомісць) з шлагбаумом AnMotors....

Авалон Люкс

м. Львів, парк Погулянка

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

На територію паркінгу вирішили поставити 2 шлагбауми. Після порад з бізнес партнерами, більшість нам порекомендували компанію "Станкор+". Виявилось що не дарма. Професійно, якісно, оперативно та з цінами явно не завишеними.

ФОП Дублянський

м. Львів, вул. Зелена

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Зробивши тендер по монтажу шлагбаума - зрозуміли що компанія "Станкор+" підходить найкраще: технічні спеціалісти приїхали в то й же день, коли ми до них зателефонували, протягом 30 хвилин дали повний кошторис по нашому об'єкту, всі креслення по бетонуванні площадки, підведенні живлення....

БМПП Побуту

м. Львів, вул. Залізнична

Монтаж: ТОВ «Станкор+»

Потрібно було хороший робочий варіант, з обмеженим бюджетом. "Станкор" запропонував варіант з хорошим робочим варіантом, який вписувався в наш кошторис, та вже рік, як відпрацював без єдиного зауваження.

ТОВ "ЕксКомБуд"
Следующий отзыв
Рассчитать
Рассчитать
Рассчитать
Рассчитать